KONST / Litografier / Grafiskt blad 13765009
nr 1376 5009
Grafiskt blad
Gicléetryck, Niclas Jonsson, komposition med vaser och blad. Signerad, numrerad 24/100, mm ca 28x38 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 februari 2021
kl 20:49:59
27/1 15:08:57